• Kategorie
  • BARFeed Milk thistle 200 g

29.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-4 dni
Cena przesyłki 16.5
Kurier TZ 16.5
Kurier za pobraniem 22
Dostępność Mało

Ostropest plamisty (Silybum Marianum L.) jest naturalnym źródłem kompleksu flawonolignanów zwanego sylimaryną, która jako antyoksydant wykazuje silne działanie hepatoprotekcyjne.

Zaleca się jego suplementację w leczeniu chorób wątroby (zapalenie, stłuszczenie marskość) oraz woreczka żółciowego (działanie żółciopędne). W terapii chorób przewodu pokarmowego wykorzystuje się silne działanie odtruwające, oczyszczające i przeciwzapalne. Natomiast normalizacja poziomu glukozy i cholesterolu umożliwia jego zastosowanie w zaburzeniach metabolicznych, głównie cukrzycy.


Warto wiedzieć:

Ostropest plamisty był niegdyś dość popularnym warzywem dodawanym do sałatek. Roślina ta nie wykazuje żadnego działania trującego, a ze względu na ograniczenie produkcji wolnych rodników - wykazuje efekt hamujący starzenie się skóry.

NATURALNIE ZDROWE

Produkty z linii BARFeed są dedykowane właścicielom zwierząt żywionych dietą BARF oraz zwolennikom naturalnego żywienia. Zawierają substancje czynne o udowodnionym prozdrowotnym działaniu, są przetwarzane w minimalnym stopniu, tak, aby zachować cechy, aktywność i maksymalne stężenie zawartych w nich związków biologicznie czynnych. Nigdy nie mieliśmy POKUSY, by do produkcji naturalnej linii preparatów dla zwierząt używać surowców paszowych. Wszystkie zawarte w preparatach linii BARFeed owoce, warzywa i zioła pochodzą z kontrolowanych farm i upraw ekologicznych/organicznych. Ze względu na ich wysoką jakość - jakość spożywczą - zaliczane są do suplementów klasy: HUMAN GRADE.

Nie zawierają:

konserwantów
sztucznych barwników
sztucznych barwników
sztucznych barwników


Szczelne indukcyjne opakowania dają gwarancję bezpieczeństwa produktu i zachowania dobrej smakowitości.


STOSOWANIE: Zaleca się podawać następujące ilości preparatu w zależności od masy ciała zwierzęcia:

- na każde 5 kg m.c. - 1 mała płaska miarka - 1 raz dziennie (podczas leczenia - 2 razy dziennie)

- na każde 10 kg m.c. - 1 duża płaska miarka - 1 raz dziennie (podczas leczenia - 2 razy dziennie)


SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 27%, oleje i tłuszcze surowe 15%, popiół surowy 8%, włókno surowe 24%

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.