• Kategorie
  • ICEPAW Fischhappen by LEONIES - przysmaki treningowe dla psów 100g

Zdrowe przysmaki z ryb i skorupiaków, w postaci małych kawałeczków okrągłych lub trójkątnych, idealnie sprawdzają się jako przysmaki treningowe

17.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5
Cena przesyłki 15.49
Kurier R 15.49
Kurier Pobranie R 26.5
Dostępność Mało

Zdrowe przysmaki Icepaw z ryb i skorupiaków, bogate w witaminy, minerały i kwasy Omega-3. Powstają ze świeżych ryb poławianych w czystych wodach Islandii, przetwarzanych tuż po złowieniu.

Przysmaki treningowe dla psów.

  •  Przysmaki maja postać małych kawałeczków okrągłych lub trójkątnych,  idealnie sprawdzają się jako przysmaki treningowe
  •  Delikatny proces produkcji polegający na suszeniu w niskiej temperaturze (20 stopni) pozwala zachować  naturalne witaminy, minerały i kwasy Omega-3. 
  •  Regularne kontrole surowców, procesów produkcyjnych i produktów końcowych gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo
  • Opakowanie zaprojektowane specjalnie dla dzieci, aby pomóc uczyć ich od najmłodszych lat bycia odpowiedzialnym i świadomym opiekunem psa.

Skąd nazwa BY LEONIES?

Od imienia dziewczynki - zapalonej wielbicielki psów i sportowych psich zaprzęgów. Leonie  podobnie jak jej ojciec i założyciel ICEPAW, Michael Tetzner ma niezliczone nagrody i wyróżnienia w tej dyscyplinie. Leonie teraz jest nastolatką, ale swój pierwszy psi zaprzęg prowadziła jak miała trzy lata. Leonie trenuje do corocznego Pucharu Świata na Alasce, odkąd skończyła 4 lata. Jest już 5-krotną mistrzynią świata Juniorów w zaprzęgach i mistrzem Ameryki, zdobyła także niezliczone inne nagrody i wyróżnienia. Jej sukcesy są wyjątkowe w historii psich zaprzęgów. 

Leonie jest bardzo dumna z przysmaków dla psów sygnowanych jej imieniem. Używa ich, aby wynagrodzić swoje psy na co dzień, ale i podczas wspólnego treningu. Jak mówi: „Wszystkie psy mają bzika na punkcie tej pysznej mieszanki rybnej”.

 Skład: 80% białych ryb, drobno mielony homar, drobno mielony łosoś, drobno mielony śledź,  pancerzyki krewetek

Składniki analityczne: surowe białko 61,6%, surowy tłuszcz 7%, sucha masa 92,2%, surowe włókno 0,2%, surowy popiół 10,2%.

Zalecenia żywieniowe: Stosować jako przysmak i dodatek do codziennej diety

Opakowanie: 100g

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.