• Karma Nature Life

O NatureLife

PROFESJONALIZM, PASJA

Właścicielem naszej firmy jest Wojciech Kulikowski. Hodowca psów z wieloletnim doświadczeniem, który na przestrzeni lat zgłębiał tajniki pracy z zwierzętami. Do 2007 roku prowadził hodowlę Golden Retrieverów pod przydomkiem „Goldi”. Praca hodowlana zaowocowała kilkunastoma tytułami Championa Polski, Młodzieżowego Championa Polski oraz Zwycięzcy Polski. Największym sukcesem hodowlanym było uzyskanie tytułu Zwycięzca Świata 2006′ przez naszego psa o znamiennym imieniu The Best Goldi. Do dzisiaj jest to jedyny w Polsce i całej Europie Środkowej pies rasy Golden Retriever z tak wspaniałym tytułem. Korzystając z wieloletniej praktyki i doświadczenia stworzyliśmy własną markę karm Nature Life.

Szczególną uwagę przykładamy do właściwego żywienia na każdym etapie życia czworonoga. W naszej ofercie znajdują się karmy odpowiednie do każdego etapu życia, dlatego możemy zapewnić dobrą kondycję i rozwój psa od szczeniaka po seniora. Wszyscy pracownicy naszej firmy to doświadczeni profesjonaliści i pasjonaci “świata zwierząt”, w szczególności psów. Dzięki temu od lat cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów.

DLACZEGO WARTO KARMIĆ PUPILA NATURE LIFE Chcąc sprostać wymaganiom klientów nasze produkty dzielą się na trzy linie

  • Super Premium
  • Elite
  • Platinum

dzięki czemu możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb czworonogów.

DOBÓR SKŁADNIKÓW

Podstawą jest świeże mięso którego, zawartość w karmach wynosi nawet 80%! Karmy są wolne od składników pochodzenia GMO, konserwantów oraz sztucznych barwników. Produkty są bogate w szereg witamin: wit. A, wit. E, wit.D3, kwasy Omega 3 i 6-doskonałe źródło EPA i DHA, aby wspierać rozwój funkcji poznawczych, wizualnych i zmniejszać podatność na zapalenia. W ofercie znajdują się m.in. karmy bez dodatku zbóż których formuła jest zaprojektowana tak, aby korzystnie wpływać na zwierzęta z nietolerancją bądź wrażliwością na ziarna.

Smakowitość, starannie opracowana receptura którą Twój pies pokocha!