• Producent - Megamazon

Produkty stworzone na bazie naturalnych ekstraktów, spełniają wszystkie standardy dobrych praktyk produkcyjnych, kontroli jakości fizyko-chemicznej oraz mikrobiologicznej. Oferta korzystnych rozwiązań groomerskich, linia skoncentrowanych szamponów, intensywnych odżywek i wspaniałych zapachów.

Produkcja odbywa się w nowoczesnych zakładach (certikowanych ISO 9001:2000) jest restrykcyjnie kontrolowana przez dział jakości, wyłącznie po kompleksowej analizie, w pełni bezpieczna zostaje wprowadzona na rynek. Cała struktura jest gwarancją najwyższej jakości, pełnego bezpieczeństwa, wspaniałych produktów, niezmiernych korzyści dla naszych klientów. 

Wyłącznie naturalne ekstrakty pochodzące z Amazonii. Zrównoważone, ulegające biodegradacji formuły zawierają składniki oczyszczające i nawilżające szatę. Owoce i ziarna są pozyskiwane w sposób harmonijny, w pełni zgodny z zasadami racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi wedle zasad lokalnej społeczności w połączeniu z nowoczesnymi technikami. Zamieniając las w pełni odnawialne i zrównoważone źródło bogactw naturalnych.

  • Parametry