• Kategorie
  • PitchDog 24' Dysk Frisbee dla psa Blue

Dysk PitchDog to zabawka z unikalnego materiału, spienionego polimeru, który jest lekki jak pianka i elastyczny jak guma. Dysk ma średnicę 24 cm, ale ponieważ jest bardzo i lekki i wytrzymały nadaje się dla psów zarówno mniejszych jak i większych ras.

57.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-3
Cena przesyłki 15.49
Kurier R 15.49
Kurier Pobranie R 26.5
Dostępność Mało

   Twój pies będzie Ci wdzięczny za wspólną zabawę ...

 

Dysk PitchDog to zabawka z unikalnego materiału, spienionego polimeru, który jest lekki jak pianka i elastyczny jak guma. Dzięki temu świetnie unosi się na powierzchni wody, ponadto nie nadwyrężysz swojego ramienia przy jego noszeniu lub przy zabawie. Nie musisz także martwić się o psie zęby i dziąsła ponieważ tworzywo, z którego wykonana jest zabawka z pewnością ich nie uszkodzi, bowiem nie tworzy ostrych krawędzi ani zadziorów. PitchDog pomaga spędzić ze swoim zwierzakiem wiele niezapomnianych, radosnych chwil, jednocześnie dbając o zdrowie psa w formie gry/zabawy. Zabawka jest całkowicie bezwonna. Zęby psa zatapiają się w materiale, a psy lubią takie zabawy. Do zabawy polecamy wybrać bezpieczne miejsce na świeżym powietrzu, bowiem szalona zabawa w domu może trochę nabałaganić w domu.

Po ukończonej zabawie najbezpieczniej jest przechowywać zabawkę poza psim zasięgiem. Nie powinieneś zostawiać PitchDog psu do samodzielnej zabawy. Pamiętaj, że ta zabawka nie jest gryzakiem lecz pomocą treningową do ekscytującej zabawy.

 

Rozmiar 24' polecany rasom średnim i dużym. 

 

PitchDog występuje w 4 kolorach: niebieski, pomarańczowy, czerwony i zielony - FLYBER

    Dane techniczne

  • Rozmiar: 24 cm x 3,5 cm
  • kolor: niebieski
  • Waga: 150 g

    Producent: CollarUkraina

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.