• REXPRODUCT - wyjątkowe legowiska do domu

REXPRODUCT  : Projektujemy i wykonujemy rzeczy dla Twojego ukochanego pupila. Dokładamy wszelkich starań aby każdy detal był maksymalnie funkcjonalny tak aby ułatwić Wam pielęgnowanie unikatowej więzi która Was łączy.

Marka Rexproduct łączy miłość do zwierząt z komfortem i dbałością o szczegóły. To pasja do prostego, ale także funkcjonalnego europejskiego wzornictwa, w którym dominuje styl skandynawski. Każdy produkt został starannie i indywidualnie opracowany. 

Do produkcji asortymentu używamy ekologicznych i funkcjonalnych materiałów.

image

Nasi projektanci – to doświadczony zespół pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu przemysłowym oraz użytkowym. Łączy nas zamiłowanie do funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Wszystko co tworzymy, robimy z myślą o zwierzętach i ich wygodzie.

Zarówno produkty, jak i komponenty wymagane do ich produkcji, pochodzą z rynku europejskiego i są w 100% wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej przez nasze doświadczone szwalnie.

Informacje dotyczące wysyłki legowisk marki REXPRODUCT :

 W przypadku zakupu legowisk marki REXPRODUCT obowiązują inne ceny za przesyłki kurierskie, staramy się aby każdy produkt był bezpiecznie zapakowany i dostarczony pod wskazany adres. Czas realizacji to : 2 - 7 dni w zależności od dostępności towaru.

  • Parametry