• Kategorie
  • Ring dla psa Puller PitchDog 20' Niebieski

Ring Pitch Dog (średnica 20 cm) -to zabawka, która na długo zapewni mnóstwo radosnych chwil z Twoim psem. Ring nadaje się do rzucania i biegania za nim, aportowania, motywuje do skakania i tak uwielbianego przez psy przeciągania. Jest bezpieczny dla psa i bardzo wytrzymały. Rozmiar o średnicy 20 cm polecany jest psom ras średnich jak np. Beagle, Border Collie, Jack Russell, Fox Terrier, Cocker Spaniel.

39.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-4
Cena przesyłki 15.49
Kurier R 15.49
Kurier Pobranie R 26.5
Dostępność Mało

Ring Pitch Dog (średnica 20 cm)  -to zabawka, która na długo zapewni mnóstwo radosnych chwil z Twoim psem. Ring nadaje się do rzucania i biegania za nim, aportowania, motywuje do skakania i tak uwielbianego przez psy przeciągania. Jest bezpieczny dla psa i bardzo wytrzymały. Rozmiar o średnicy 20 cm polecany jest psom ras średnich jak np. Beagle, Border Collie, Jack Russell, Fox Terrier, Cocker Spaniel.

Przez zabawę do doskonałej kondycji psa  

  • Ring PitchDog zapewnia ekscytującą i urozmaiconą zabawę
  • pomoże zapewnić doskonałą kondycję fizyczną i prawidłową wagę psa
  • poprawia samopoczucie i kondycje psychiczną psa
  • zbuduje i wzmocni relacje psa z człowiekiem
  • wspaniale sprawdzi się także w zabawach nad wodą, ponieważ unosi się na wodzie
  • dobrze widoczny na wodzie, w trawie, co pozwala na zabawę i trening w każdych warunkach

Bezpieczny i trwały materiał

Ring PitchDog  wykonany jest z eco-polimerowego tworzywa podobnego do pianki. To materiał elastyczny, nietoksyczny, bezzapachowy. Jest w pełni bezpieczny dla psich zębów i dziąseł, nawet przy bardzo intensywnej zabawie. Zęby psa łagodnie wbijają się w ten materiał,  nie kalecząc dziąseł. Nie ma ostrych krawędzi, nie łamie się, nie kruszy,więc nie ma ryzyka zadławienia się elementami zabawki.

PitchDog  jest bardzo trwały, nie traci swoich zasadniczych właściwości przez długi czas.

Tę zabawkę pokochasz Ty i Twój pies! 

Rozmiar: 20cm x 3,4cm

Orientacyjna waga: 120g


Po ukończonej zabawie najbezpieczniej jest przechowywać zabawkę poza psim zasięgiem. Nie powinieneś zostawiać PitchDog psu do samodzielnej zabawy. Pamiętaj, że ta zabawka nie jest gryzakiem lecz pomocą treningową do ekscytującej zabawy.

Ta zabawka pozwala w pełni docenić jej jakość, aby przejść później do unikalnej koncepcji dwóch pierścieni - tak jak Fitness PULLER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.