• Kategorie
  • Amylactiv Digest 30 kaps - układ pokarmowy, trzustka

Rozmiar 30 kapsułek
64.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 15.99
Kurier P 15.99
Dostępność Średnia dostępność

Amylactiv Digest to produkt zawierający wysokie stężenie enzymów, biorących udział w trawieniu i wchłanianiu składników pokarmowych:    lipaza - tłuszcze,

  amylaza - węglowodany,

  proteaza - białka.

Szybkie uwalnianie enzymów w dwunastnicy wspomaga proces trawienia pokarmu do związków prostych (kwasy tłuszczowe, aminokwasy, cukry proste) oraz usprawnia procesy wchłaniania, aktywnie przyczyniając się do odżywiania komórek i regeneracji kosmków jelitowych.

Produkt zawiera również dodatek prebiotyku w postaci inuliny, która wspomaga aktywację korzystnej mikroflory w jelitach i wspomaga pracę przewodu pokarmowego.

Amylactiv Digest występuje w formie otwieralnych kapsułek, których zawartość dzięki zastosowanej technologii mikrokapsułkowania nie ulega dezaktywacji w kwaśnym pH żołądka.

Skład: żelatyna (otoczka), wysokostrawny hydrolizat białka drobiowego, inulina, stearynian magnezu

Dodatki technologiczne: celuloza mikrokrystaliczna

Dodatki sensoryczne: ekstrakt z trzustki (Sus scrofa)*, dwutlenek tytanu (otoczka) *- standaryzowany na zawartość lipazy (nie mniej niż 55 000 000 IU/kg), amylazy (nie mniej niż 45 000 000 IU/kg), proteazy (nie mniej niż 3 500 000 IU/kg)

Składniki analityczne: białko surowe 24,6%, włókno surowe 39,5%, tłuszcz surowy 3,7%, popiół surowy 1,2%

Stosowanie:

Dziennie zaleca się podawać następujące ilości produktu na 30 minut przed posiłkiem w zależności od masy ciała zwierzęcia:

< 10 kg - 1 kapsułka

10-25 kg - 2 kapsułki

> 25 kg - 3 kapsułki

W razie potrzeby można otworzyć kapsułkę i wymieszać jej zawartość z ulubionym przysmakiem. Jeśli sposób żywienia oparty jest tylko na suchej karmie, należy lekko ją zwilżyć, tak żeby zawartość kapsułki przylegała do pokarmu i została spożyta przez zwierzę.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.