• Koszty i sposoby dostawy

Drogi Kliencie!

Niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania na terenie Polski a także kwoty zamówienia dostarczymy Ci wybrane produkty za pośrednictwem: InPost lub DPD. 

W przypadku gdy Klient zamawia produkty z wysyłką poza terenem Polski tylko i wyłącznie przy wpłacie na konto : KOSZTY WYSYŁKI USTALANE SĄ INDYWIDULANE na dany kraj. W przypadku zamówień z kilku magazynów - czas wysyłki jest wydłużony. 

UWAGA!

OD 01/11/2018 ZMIANA KOSZTÓW PRZESYŁEK KURIERSKICH wynikających z podwyżek firm Kurierskich : 19,00 zł. 

  • Kurier DPD przedpłata : 19,00 zł  do 30 kg / powyżej 30 kg dopłata do przesyłki : 16,50 zł 
  • Inpost za pobraniem : 24 zł do 30 kg / powyżej 30 kg dopłata do przesyłki : 15 zł
  • Możesz skorzystać także z możliwości osobistego odbioru zamówienia po uzgodnieniu i opłaceniu w formie przelewu na konto (prosimy przed wpłatą o kontakt mailowy: kontakt@twojzwierzak.com.pl lub kontakt tel. : +48 881 415 635) dot. produktów : Canagan, Gussto, Totobi, All For Dogs, Puller, Liker, PitchDog, Zayma, Flyber, All For Cats, EzzyGroom oraz Wiejska Zagroda i Alpha Spirit.
  • Najtańszy koszt przesyłki 13 zł dotyczy tylko na wybrane produkty  : dla produktów z firmy All For Dogs, All For Cats, EzzyGroom, TrePonti ,Puller, Liker i Flyber, PitchDog, Totobi, Renske, Petite, Canagan, Gussto, Zayma, Wiejska Zagroda, Alpha Spirit oraz Major Dog -w pozostałych przypadkach koszt wysyłki wynosi :19 zł. 
  • WAŻNA INFORMACJA dot. podwójnych kosztów przesyłki : w przypadku zakupu z dwóch lub z trzech różnych magazynów koszty przesyłki zostaną zsumowane razem : 13 zł + 19 zł (32zł)
  • GDYBY KOSZTY ZWIĘKSZYŁY DO 51 zł (dostawa z 3 magazynów) - proszę o kontakt mailowy w sprawie obniżenia kosztów do 32 zł.

UWAGI ODNOŚNIE PRODUKTÓW PONADGABARYTOWYCH : 

Oznaczenia końcowe na produkcie ^, ^^, ^^^ oznaczają  produkt ponadgabarytowy, których wysyłka wiąże się z dodatkową opłatą naliczaną przez przewoźnika 

^ - dopłata + 21 zł do 19zł (40zł)

^^ - dopłata + 30 zł do 19zł (49zł)

^^^ - dopłata + 116 zł do 19zł (135 zł)

W takich przypadkach wysyłamy informację drogą mailową o dopłatę do danej przesyłki , w przeciwnym wypadku nie będą realizowane zamówienia. 

Standardowy koszt dostawy na terenie całego kraju to 19 zł  brutto na który składa się koszt opakowania i koszt obsługi kurierskiej - do 30 kg  - powyżej 30kg wg wskazań podanych podczas składania zamówienia (aktualizacja zamówienia). Powyżej tej wagi obowiązuje cennik firm kurierskich z którymi mamy podpisane umowy.

Zawsze będzie to uzgadniane z klientem telefonicznie bądź mailowo, prosimy o dopłatę do zamówień powyżej 30 kg.