• Producent - DrPetCare

Dzięki współpracy z technologami żywności, dietetykami oraz właścicielami psów Firma DrPetCare  stworzyła wysokiej jakości pełnoporcjowe karmy dla psów. Są one bogate w mięso (w tym świeże), warzywa, owoce, zioła i niezbędne dodatki bogate w białko zwierzęce, które jest niezbędne dla prawidłowego rozwoju organizmu psa.

Karmy COUNTRY&NATURE nie zawierają w składzie zbóż i glutenu, a różnorodność warzyw, owoców i ziół powoduje, że nasi czworonożni przyjaciele dostają odpowiednio zbilansowaną ilość witamin oraz związków mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dodatek glukozaminy oraz chondroityny wspomaga stawy i kości. Pamiętaliśmy także o układzie pokarmowym, dlatego w naszych karmach zastosowaliśmy prebiotyki FOS i MOS, siemię lniane oraz odpowiednią ilość błonnika pod postacią smakowitych owoców, warzyw oraz ziół. Nie zapomnieliśmy także o wsparciu skóry i sierści dodając do receptury olej z łososia bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6. O kondycję naszych zwierząt oraz odpowiednie utrzymanie wagi dba  L-karnityna, która wspomaga procesy spalania tłuszczu i zapobiega nadwadze. Dla zapewnienia odpowiednich doznań smakowych naszym przyjaciołom postanowiliśmy stworzyć karmy oparte na jagnięcinie, rybach morskich oraz indyku. 

Karmy COUNTRY&NATURE są hypoalergiczne, nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników oraz aromatów.


Naszym celem było stworzenie karmy dla zwierząt o najwyższej jakości, ponieważ uważamy, że nasi czworonożni przyjaciele na to zasługują. Wszystko dla zdrowia i dobrej kondycji, aby mogły się cieszyć każdego dnia z posiłku, który doda im energii i zdrowia na wiele lat. 

Co wyróżnia suche karmy COUNTRY&NATURE: 

  • wysoka zawartość mięsa (w tym świeżego) 
  • odpowiednio dobrane i sprawdzone składniki 
  • zawartość warzyw, owoców, ziół oraz kwasów Omega 3 i 6, cynku, L-karnityny 
  • zawartość prebiotyków MOS, FOS
  • brak zbóż, glutenu
  • bogactwo wapnia i fosforu, które utrzymują w dobrej kondycji kości i zęby naszych pupili
  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia