• Kategorie
 • PULLER MAXI Ring dla dużych psów 1 szt. 28cm

Zabawka Treningowa Dla Psa Puller Maxi idelana dla dużych psów.

95.99
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 10 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomat R 14
Kurier R 16.49
Paczkomat Pobranie R 19
Kurier pobranie R 26.5
Dostępność Brak towaru

image

 • ZALETY ZABWY Z PULLEREM : 
 • KONTAKT

Podczas ćwiczeń z PULLER pies śledzi poczynania właściciela oraz proponowanych przez niego scenariuszy działania. Program ćwiczeń stworzony przez profesjonalnych trenerów i jest łatwy do zastosowania przez każdego.

 • MOTYWACJA

Ciągła wymiana kółek PULLER i efekt współpracy w tandemie z właścicielem najlepiej motywuje pupila do zapału i zwiększa zaangażowanie.

 • WIĘŹ Z PSEM

Podczas interaktywnych sesji z zestawem z dwóch kół PULLER rozwija lepsze zrozumienie między właścicielem a psem. Ten komfort w komunikacji właściciela z psem później pojawia się w życiu codziennym. To nowy poziom komunikacji!

 • PODNIECENIE

Dzięki wygodnemu zestawowi ćwiczeń podniesień oraz zestawowi dwóch pierścieni PULLER – pies nie traci zainteresowania, a nawet odwrotnie –zwiększa w trakcie ćwiczeń. Takie zwiększenie zainteresowania dodaje tylko pozytywnych efektów ćwiczeniom.

Narzędzie do ćwiczeń dla psów PULLER zostało produktem roku w kategorii zabawek Pet Innovation Awards – niezależnej amerykańskiej platformy, zajmującej się innowacjami w branży zoologicznej.

PULLER zapewnia psom pełne obciążenie emocjonalne i fizyczne, wzmacnia więź między psem a właścicielem i pomaga zachować dobrą formę i pupilu i właścicielu. Również ćwiczenia z PULLER są podstawą dla dwóch dyscyplin Dog Puller – międzynarodowego psiego sportu. Dog Puller to sport, w którym udział może wziąć każdy – niezależnie od wieku, sprawności fizycznej o rasy psa.

PULLER MAXI 30 cm dla dużych ras psów

Trzy ćwiczenia z PULLER w ciągu 20 minut odpowiada 5 km intensywnego bieganiu lub 2 godzinom treningu z instruktorem.

W warunkach miejskich większość właścicieli psów spotyka się z problemem niewystarczających spacerów z pupilem. W rezultacie czego psy cierpią na brak aktywności fizycznej oraz emocjonalnej, oraz mają problemy z otyłością i chorobami przewlekłymi.

Często pies zaczyna cierpieć na nerwicę, objawia się tym, że może psuć meble czy wyposażenie przy nieobecności właściciela, a nawet może być agresywnym zarówno w stosunku do rodziny właściciela, jak i samego właściciela.

PULLER został opracowany przez profesjonalnych kynologów jako innowacyjne narzędzie treningowe dla psów. Specjalny zestaw z dwóch fioletowych pierścieni PULLER oraz zestaw ćwiczeń, zapewni psom interaktywny trening oraz niezbędne fizyczne aktywności, dzięki czemu właściciel psa nie musi spędzać dużo czasu na spacerach.

PULLER MAXI Ring dla dużych psów 1 szt. 28cm

 

Ring dla psa

PULLER MAXI Ring jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli dużych psów, którzy chcą zadbać o ich kondycję fizyczną oraz umysłową. To niezwykłe urządzenie ma kształt pierścienia, który doskonale pasuje do pyska czworonoga. Dzięki temu pies może łatwo złapać go w pysku i bawić się nim podczas spacerów lub treningów.

To nie jest GRYZAK! 

PULLER został opracowany przez profesjonalnych hodowców psów, w celu uproszczenia szkolenia psów i zrozumienia między trenerem i psem.  Większość problemów właścicieli psów w kontaktach z nimi to wynik braku wspólnego obciążenia fizycznego i psychoemocjonalnych więzi, budowanych m.in poprzez takie wspólne zabawy z psem.

Podstawowe cechy:

 • Lekki

Ze względu na wyjątkową lekkość PULLER daje właścicielowi możliwość zaangażowania się w zabawy z psem na długi czas bez zmęczenia. Również z takim urządzeniem, jako ściągacz, będzie to bardzo łatwa i wygodna zabawa z psem dla kobiet, osób starszych, a nawet dla dzieci.

 • Nie szkodliwy

Chwytak ze specjalnego, elastycznego, nietoksycznego materiału. Zęby psa łagodnie przebijają się nie kalecząc dziąseł. PULLER nie łamie się, nie kruszy i pies się nie zadławi kawałkami. PULLER nie odkształca się i nie traci swoich zasadniczych właściwości przez długi czas.

 • Bezpieczny dla rąk właściciela! 

Ze względu na kształt, trzymając PULLER w ręku, prowokując psa do złapania go w uścisku szczęk, nie dajemy psu nawet możliwości złapania za naszą dłoń - okrąg właśnie powoduje to, że zawsze jest ta bezpieczna odległość od szczęk psa do naszej ręki. Dlatego tez ważna jest odpowiednia wielkość PULLERA do rasy psa.

 • Na każde warunki!

Pływalności i dobra widoczność  w wodzie daje możliwość zaangażowania się z nim nie tylko na lądzie, ale także w wodzie. Pozwala zrobić trening/zabawę z psem w różnych warunkach.

 • Bezwonny!

Brak jakichkolwiek obcych zapachów pochodzących z urządzenia jest bardzo ważne dla szkolenia psa, ponieważ nie będzie go rozpraszał. W przeciwieństwie do niskiej jakości innych podobnych produktów dla psów, PULLER nie pozostawia na rękach właściciela specyficznego zapachu.

Znacząca i zasadnicza różnica PULLER-a w porównaniu do innych urządzeń szkoleniowych przeznaczonych dla psów -  jest to, że występuje tutaj para (szt) takich samych przedmiotów. Takie podejście pozwala zrobić szkolenie znacznie bardziej intensywne i krótszym czasie, aby zapewnić psu odpowiedni poziom obciążenia. Równoległa praca z dwoma pierścieniami pozwala także właścicielowi utrzymania stałego kontaktu z psem i nie męczy właściciela. Aby zapewnić dobre samopoczucie i utrzymanie dobrego zdrowia fizycznego psa PULLER może okazać się niezbędny. Istnieją przypadki, gdy psy, zwłaszcza dużych ras, zimą odzwyczajają się od wysiłku fizycznego, a następnie, przy pierwszym wysiłku, zabawie doznają urazu wynikających z ruchu i ćwiczeń fizycznych. Pierwszy wiosenny piknik może doprowadzić do skręcenia lub zwichnięcia. A jeśli regularnie wykonujemy ćwiczenia psa za pomocą PULLER-a, można nie obawiać się tych problemów. 

Rozmiar Maxi:

 • wymiary: 28cm x 7,3cm
 • waga: 635g (sprzedawany po jednej sztuce)

Puller Maxi odpowiedni dla ras takich jak:

Airedale terrier, Amerykański staffordshire terier, Berneński pies pasterski, Bokser, Bull Terrier, Cane Corso, Doberman, Dog argentyński, Golden Retriever, Labrador Retriever, Nowofundland, Owczarek Niemiecki, Pudel Standardowy, Rhodesian Ridgeback, Springer Spaniel, Sznaucer Olbrzym, Wyżeł Niemiecki Szorstkowłos.

 

Prezentacja PULLER-a


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.