• Kategorie
  • Ring dla psa Puller PitchDog 20' Pomarańczowy

39.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-4
Cena przesyłki 14.99
Kurier R 14.99
Kurier Pobranie R 26.5
Dostępność Mało

Ring dla psa Puller PitchDog 20' -  kolor pomarańczowy

Rozmiar 20' polecany rasom średnim takim jak np Beagle, Border Collie, Jack Russell, Fox Terrier, Cocker Spaniel.

Doskonały ring dla psa - zastępca Puller-a : PitchDog przeznaczona dla średnich ras psów. 

PitchDog to zabawka z unikalnego materiału, nieco twardszego jednak bardzo podobnego do tego, który jest stosowany przy produkcji Puller-a. Jest lekki i bardzo wytrzymały, świetnie unosi się na powierzchni wody, ponadto nie nadwyrężysz swojego ramienia przy jego noszeniu lub przy zabawie. Nie musisz także martwić się o psie zęby i dziąsła ponieważ tworzywo, z którego wykonany jest Puller z pewnością ich nie uszkodzi, bowiem nie tworzy ostrych krawędzi ani zadziorów.

PitchDog pomaga spędzić ze swoim zwierzakiem wiele niezapomnianych, radosnych chwil, jednocześnie dbając o zdrowie psa w formie gry/zabawy. Zabawka jest całkowicie bezwonna. Zęby psa zatapiają się w materiale, a psy lubią takie zabawy. Do zabawy polecamy wybrać bezpieczne miejsce na świeżym powietrzu, bowiem szalona zabawa w domu może trochę nabałaganić w domu.

Można wykorzystać go do wielu aktywności: biegania, skakania, przeciągania. Dzięki swojej budowie w przeciwieństwie do rzuconego kija czy piłki, po rzucie przed długi czas toczy się po podłożu, zachęcająca psa do pogoni. Odporność zabawki pozwala na długie godziny zabawy np. w przeciągania bez obawy, że się zniszczy.

Tę zabawkę pokochasz Ty i Twój pies! 

Rozmiar: 20cm x 3,4cm

Orientacyjna waga: 120g


Po ukończonej zabawie najbezpieczniej jest przechowywać zabawkę poza psim zasięgiem. Nie powinieneś zostawiać PitchDog psu do samodzielnej zabawy. Pamiętaj, że ta zabawka nie jest gryzakiem lecz pomocą treningową do ekscytującej zabawy.

Ta zabawka pozwala w pełni docenić jej jakość, aby przejść później do unikalnej koncepcji dwóch pierścieni - tak jak Fitness PULLER

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.